Momentálně nebereme nové pacienty.

Časté dotazy

Akutní obtíže

Akutními obtížemi rozumějme během několika dní či hodin vzniklé kožní obtíže (nejčastěji alergické vyrážky) nebo výrazné zhoršení kožní diagnozy, se kterou za námi chodíte. 

V tom případě přijďte kterýkoli den mezi 8-10h hod., sestřičku poproste o akutní vyšetření, obrňte se trpělivostí, vemte si knížku a vyčkejte v čekárně. Mezi objednanými pacienty (kteří často na termín čekají několik týdnů) se vás pokusíme vzít, jak nejdříve to půjde. 

Je možné, že přijde ten den hodně akutních pacientů, je proto možné, že vyhlásíme, že zvládneme jen určitý počet akutních lidí a na ostatní nevyjde ten den řada. To se ale dozvíte zavčasu, abyste tam nečekali dlouho.  

 

Chodím k vám pravidelně na kontroly a chci jen recepty

Díky nové možnosti zasílání e-receptů, je možnost si k nám zavolat pouze o zaslání receptu na telefon. Abychom toto mohli provádět, je nutné, aby od vaší poslední kontroly neuběhl více jak rok a můžeme zasílat pouze recepty, které jsou ordinované v minulosti.

Pokud se k nám nedovoláte, zašlete sms nebo e-mail s vaším celým jménem, ideálně ročníkem nebo rodným číslem, název masti a počet kusů (nebo pokud si nepamatujete názvy, tak např. požádat o to, co vám bylo předepsáno minule), my si to v dokumentaci dohledáme.

Během několika dnů (jak to stihneme vyřídit) vám na vámi udaný telefon přijde kód, který ukážete v lékarně a vydají vám léky.

Chci vyšetřit znaménka

Na vyšetření znamének se standartně objednává po telefonuVyšetřujeme celotělově s ručním dermatoskopem a vyšetření je hrazené pojišťovnou.

V případě že vám doporučíme vhodnost vyšetření počítačovým dermatoskopem (komplikovanější nebo vícečetná znaménka), objednáme vás následně na tento přístroj, vyšetření stojí 700 Kč a pojištovna jej proplácí zpětně na základě dokladu, který vám vystavíme.

Pokud máte hodně znamének nebo zájem rovnou o vyšetření na PC dermatoskopu, je možné se objednat on-line přes tento web nebo telefonicky a sdělit, že chcete na toto vyšetření. 

Chci odstranit znaménko nebo nějaký výrůstek

Před odstraněním čehokoli je nejprve nutné prvotní vyšetření, kdy dermatolog zhodnotí o co se jedná, jakou metodou se bude odstraňovat, jestli se bude jednat o zdravotní nebo kosmetický zákrok, případně domluvíme cenu zákroku. Tj. je nutné se nejprve objednat na běžné vyšetření a na základě toho, se pak objednává na sálek, kde vám danou věc odstraníme. 

Pokud se jedná o opakovaný problém (např. kožní výrůstky kolem krku nebo v podpaží, nebo stařecké bradavice), který jsme už společně řešili, můžete se samozřejmě objednat rovnou na sálek bez nutnosti předchozího prvotního vyšetření.